ONZE MEDEWerkers

Een team van 15 gedreven medewerkers, tot uw dienst.

 

 

Directie

IMG_E1381

Donald Doornaert

Zaakvoerder

donald@detagroup.be

DSC_0003

Ludo Van Reeth

Zaakvoerder

ludo@detagroup.be

DSC_0029

Patrick Deman

Zaakvoerder

patrick@detagroup.be

Administratie & Logistiek

Deta Machines  Ines Ghekiere

Ines Ghekiere

Administratie

ines@detagroup.be

Tom Janssen

Logistiek

tom@detagroup.be

Verkoop

DETA - Dirk

Dirk Stragier

Advies & Verkoop

dirk@detagroup.be

Deta - Kristof

Kristof Pauwels

Advies & Verkoop

kristof@detagroup.be

Technische dienst

Nino D'Hellem

Technische dienst

service@detagroup.be

Pedro Descamps

Technische dienst

service@detagroup.be

image

Kurt Beirlaen

Technische dienst CNC-machines

service@detagroup.be

filip

Filip Huys

Technische dienst

service@detagroup.be

Gilles

Gilles Cools

Technische dienst

service@detagroup.be

Afdeling stofafzuiging

Ronnya

Ronny Nemegeer

Verantwoordelijke afdeling Stofafzuiging

ronny@detagroup.be

Louis Vansteelandt

Technische dienst stofafzuiging

service@detagroup.be